Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík Konstantinovy Lázně, Konstantinovy Lázně Ubytování

Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík česká verze  Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík slovenská verzia  Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík english version  Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík
Název: sdílet Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík na Facebooku Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík
Ulice: Lázeňská 1
Město: Konstantinovy Lázně
PSČ: 349 52
Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Konstantinovy Lázně
Stát: Česká republika
GPS: 49°53'1.665
Kapacita: 116
Typ: Lázeňský hotel
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 4
Cena od: 950 CZK

ukázat na mapě    E-mail: konstantinovy-lazne-lazensky-hotel-prusik-konstantinovy-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


Lázeňský hotel Prusík Lázeňská Konstantinovy Lázně - ubytování a pobyty v Konstantinových Lázních..


Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s. jsou zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách. Mezi vedlejší indikace léčení patří především choroby pohybového systému, výměny látkové a dýchacího ústrojí.

Konstantinovy Lázně a.s. - tyto komplexně zařízené lázně nesou spousty výhod aktivního, relaxačního nebo jen odpočinkového pobytu. Přijeďte si k nám odpočinout, utéct ze světa věčného spěchu a stresu a načerpat nové síly na další všední dny. Konstantinovy Lázně jsou jediným lázeňským zařízením Plzeňského kraje. Našich deset lázeňských domů naplňuje celkem 400 hostů. - více Velmi dobře se u nás cítí pacienti s chorobami dýchacích cest pro zdejší příznivé klima a čistý vzduch. V našem hlavním komplexním zařízení Prusík se nachází pověstně známá Solná jeskyně. Spousty vyžití volného času dostatečně naplňuje pobyt našim hostům.

Konstantinovy Lázně a.s. - Lázeňský hotel Prusík nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem. K dispozici též 6 luxusních apartmánů. Celková kapacita je 116 lůžek. Možnost parkování v objektu. Výtah, služby recepce non-stop, jídelna, kavárna s terasou a mnoho dalších výhod na vás čeká právě v našich lázních, které jsou otevřené všem.

Lázeňský hotel Prusík - Čtyřpatrová budova, která je naším největším hlavním lázeňským domem, je nově zrekonstruovaná a část jejích pokojů je nově zařízená. Vybavení pokojů: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem, část pokojů je bez příslušenství. Špičkou tohoto lázeňského domu jsou nadstardantně vybavené luxusní apartmány.

Lázeňský hotel Prusík - Budova je vybavena recepcí (non-stop), velkou jídelnou, kavárnou s terasou, stálou lékařskou službou, bezbariérovým přístupem a výtahem. Hlavní balneo provoz s novou Solnou jeskyní se nachází v přízemí a 1. patře této budovy. Na recepci je možnost zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů, novin a doplňkových výrobků k solné jeskyni, které jsou možné ke shlédnutí u naší nové Solné jeskyně. Příjezd autem přímo k léčebnému domu Prusík je možný.

Lázeňský hotel Prusík - Služby: recepce, jídelna, kavárna s terasou, léčebné procedury, výtah.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
14646

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon

Základní informace: bezbariérový přístup, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, kosmetické studio, holič - kadeřník

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Visa

Počet podlaží: 4

Popis okolí: Okolí Konstantinových Lázní je houbařským rájem, nádherná zalesněná údolí potoků lákají k procházkám, přes 80 km značených turistických cest spojuje krásnou přírodu a historické památky například zříceniny hradů Krasíkova, Gutštejna a Falkenštejna, rotundu na Ovčím vrchu nebo zámek v Bezdružicích. - více Pro hosty Konstantinových Lázní vydala akciová společnost Léčebné lázně Konstantinovy Lázně publikaci "Lázeňské vycházky" a vydala historicko - turistického průvodce "Konstantinovy Lázně, Bezdružice a okolí". Obě knihy si můžete zakoupit v recepcích lázeňských domů. Zajímavá místa v okolí Konstantinových Lázních tvoří cílová místa cykloturistického programu (půjčovna horských kol v lázeňském hotelu Jirásek). Na doporučených trasách výletů navštívíte například zámek v Manětíně ("perla českého baroka"), klášter v Teplé s druhou největší klášterní knihovnou v Čechách, klášter v Kladrubech, státní přírodní rezervaci Kladské rašeliny, chráněné naleziště kapradiny "Pod Šipínem", ochutnáte minerální vody v Mariánských Lázních

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1 km)

Autobusové nádraží název: (65 m)


Vlakové nádraží název: (70 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12950 - 11601300 - 17201730 (Suite - 2 person/osoby)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Všichni lázeňští hosté mají v ceně pobytu vstup do bazénu v hotelu Jirásek. Příplatek za polopenzi činí 170,- Czk/den, příplatek za plnou penzi činí 340,- Czk/den.

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Indikace: Konstantinovy Lázně jsou zaměřeny především na komplexní diagnostiku, prevenci a léčení chorob kardiovaskulárního systému. Léčebný plán zahrnuje režimovou, dietní, pohybovou a medikamentózní léčbu, balneologické a fyziatrické procedury. Součástí léčby je kontrola rizikových faktorů a komplexní výchovný program. Konstantinovy Lázně se staly výchovným centrem životního stylu pacientů postižených kardiovaskulárními chorobami, a přispívají tak k sekundární prevenci těchto chorob.

Mezi hlavní indikace léčené v Konstantinových Lázních patří stavy po infarktu myokardu, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na srdci,aortě a velkých cévách, ischemická choroba srdeční, stavy po operaci srdečních vad vrozených nebo získaných, stavy po perkutánní transluminální koronární angioplastice (PTCA a PCI), stavy po akutní karditidě, vrozené a získané srdeční vady, hypertenzní nemoc, hypercholesterolémie,hyperlipoproteinémie a dyslipoproteinémie, onemocnění aorty a velkých tepen končetin (HK, DK ), hlavy, krku a pánve, stavy po trombózách a trombofleditidách, stavy po operacích varixů, chronický lymfatický edém, funkční poruchy periferních cév, vertebrogenní syndrom algický. Mezi vedlejší indikace léčené v Konstantinových Lázních patří především další choroby pohybového systému, výměny látkové (diabetes mellitus) a dýchacího ústrojí. Podrobnější informace obsahuje brožura Diagnostické a léčebné možnosti v Konstantinových Lázních zpracovaná kolektivem našich lékařů.

Vyšetřovací metody: V Konstantinových Lázních se využívají moderní vyšetřovací metody při použití špičkových přístrojů na evropské úrovni. Při nástupu na léčení se provádí anamnestické vyšetření, objektivní fyzikální nález, klidové elektrokardiografické vyšetření a vyšetření v biochemické a hematologické laboratoři. K dispozici je ambulantní monitorování EKG (tzv. EKG-Holter). Tento přístroj slouží k 24hodinové monitoraci EKG záznamu při běžných činnostech na přenosném miniaturním přístroji. Vedle toho umožňuje hodnotit tzv. RR variabilitu, která je prognostickým ukazatelem pro náhlé srdeční úmrtí. U pacientů léčených na vysoký krevní tlak používáme ambulantní monitorování TK (tzv. TK-Holter). Tento přístroj slouží k 24hodinové monitoraci krevního tlaku ve dne i v noci (v klidu, při zátěži i ve spánku). Při stavech po infarktu myokardu se provádí zátěžová elektrokardiografie. Při terénních kúrách lze telemetricky sledovat křivku EKG. U ischemické choroby dolních končetin se užívá dopplerovského vyšetření cév. Naše pacienty vyšetrujeme na vlastním vysoce kvalitním echokardiografickém přístroji GE Vingmed systém FiVe, kterého doplňuje počítačový softwar Echopack pro digitální archivaci a zátěžovou echokardiografii. K vyšetření funkce plic používáme spirometrii.

Léčebné metody: Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů - minerální uhličité vody, která se ohřívá na teplotu 33 - 340C a používá se k uhličitým koupelím. Při ohřevu se jímá přírodní zřídelní oxid uhličitý a aplikuje se ve formě podkožních plynových injekcí. U pacientů s nezhojenými jizvami po kardiochirurgických a angiochirurgických výkonech nahrazujeme koupele v minerální uhličité kyselce suchými uhličitými koupelemi (umělohmotné obálky s oxidem uhličitým kolem končetin a trupu vyjma hlavy.

Suchá uhličitá koupeli nebo-li "koupel ve vaku" je jednou z nejpříjemnějších a nejužívanějších, vysoce účinných, lázeňských procedur. Tato suchá koupel, dostatečně ověřená lékařským výzkumem i praxí, spočívá v uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního plastového vaku, naplněného kysličníkem uhličitým. Základní reakcí organismu je rozšíření tepen až po vlásečnice, tedy prokrvení pokožky, svalstva všech orgánů, odchází k posílení organismu, jeho obranyschopnosti (imunity) a samohojivých schopností.

Závěrem lze konstatovat, že časná rehabilitace je souhrn bezpečných metod, které urychlují návrat nemocných k běžným životním činnostem a u práce neschopných zkracují dobu trvání PN. Časná rehabilitace významně snižuje množství následné zdravotní péče v pooperačním i dalším období, čímž výrazně snižuje ekonomické náklady na léčbu. Zároveň vede ke zlepšení fyzické i psychické kondice takto léčených pacientů.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Elektroléčba, Dietoterapie, Masáže, Podvodní masáže

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, EKG

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky

Lázeňské pobyty:


Název: Vitality víkend


Číslo: 126

Popis: Tento pobyt je složen z lehčích wellness procedur, optimální výživy a aktivního pobytu. Zaměřeného na aktivní odpočinek a celkové uvolnění.

◗ 2 x Ubytování, ◗ 2 x Polopenze, ◗ 1 x Aroma masáž, ◗ 20% sleva při zakoupení terapií ve Wellness centru, ◗ 2 x Základní vstup do Wellness, centra na 2 hodiny denně, ◗ 1 x Solná jeskyně, ◗ 2 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Pokud bude pobyt čerpán ve dnech pondělí - čtvrtek vzniká automatická sleva ve výši 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1227502350Czk 

Název: Vitality týden


Číslo: 125

Popis: Program pro zlepšení celkové vitality, zvýšení kondice a načerpání nové energie.

◗ 7 x Ubytování, ◗ 7 x Polopenze, ◗ 1 x Aroma masáž, ◗ 20% sleva při zakoupení terapií, ve Wellness centru, ◗ 3 x Základní vstup do Wellness, centra na 2 hodiny denně, ◗ 1 x Solná jeskyně, ◗ 7 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1283506950CZK 

Název: Pohyb v lázních


Číslo: 124

Popis: Tento program je zaměřen na léčbu pohybového aparátu. Jeho cílem je zmírnění chronické bolesti a zlepšení aktivního života.

◗ 7 x Ubytování, ◗ 7 x Polopenze, ◗ 1 x Vstupní konzultace s lékařem, ◗ 3 x Léčebná procedura (dle konzultace s lékařem), ◗ 5 x Základní vstup do Wellness centra na 2 hodiny denně ◗ 20 % sleva na zakoupení terapií ve Wellness centru ◗ Zapůjčení holí na Nordic Walking (2 hodiny denně po celou dobu pobytu), ◗ 1 x Taneční večer, ◗ 7 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1286507250CZK 

Název: Zdraví z lázní


Číslo: 123

Popis: Chcete si odpočinout a načerpat nové síly? Pobyt sleduje primárně léčebný účel, ale má i preventivně zdravotní charakter. Týdenní lázeňský pobyt pro dospělé všech kategorií. Program je zaměřen na obnovu fyzických a psychických sil.

◗ 7 x Ubytování, ◗ 7 x Polopenze, ◗ 1 x Vstupní lékařská konzultace, ◗ 4 x Léčebná procedura, (dle konzultace s lékařem), ◗ 4 x Základní vstup do Wellness, ◗ centra na 2 hodiny denně, ◗ 1 x Taneční večer, ◗ 7 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1285507150CZK 

Název: Pohoda v lázních


Číslo: 122

Popis: Pohoda v lázních: Tento léčebný program doporučujeme hostům, kteří se chtějí seznámit s lázeňskou léčbou v Konstantinových Lázních a jednotlivé procedury si dobjednat až na místě.

◗ 7 x Ubytování, ◗ 7 x Polopenze, ◗ 1 x Perličková lázeň, ◗ 1 x Klasická částečná masáž, ◗ 1 x Solná jeskyně, ◗ Zapůjčení holí na Nordic Walking, (2 hodiny denně po celou dobu pobytu), ◗ 15% sleva na zakoupení terapií ve Wellness centru, ◗ 1 x Taneční večer, ◗ 7 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1280506650CZK 

Název: Senior


Číslo: 121

Popis: Cílem speciálně sestaveného programu pro druhý a třetí věk je prohloubit kvalitu života, načerpání nových sil a relaxace.

◗ 7 x Ubytování, ◗ 7 x Polopenze, ◗ 1 x Vstupní konzultace s lékařem, ◗ 1 x Uhličitá koupel, ◗ 1 x Klasická masáž částečná, ◗ 1 x Podvodní masáž, ◗ 3 x Základní vstup do Wellness, centra na 2 hodiny denně, ◗ 1 x Taneční večer, ◗ 7 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1276506250CZK 

Název: Wellness týdenní pobyt


Číslo: 120

Popis: Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. V našem Wellness centru Konstantin si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí Vaše tělo z únavy.

◗ 7 x Ubytování, ◗ 7 x Polopenze, ◗ 6 x Základní vstup do Wellness, centra na 2 hodiny denně, ◗ 20% sleva na zakoupení terapií, ve Wellness centru, ◗ 7 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1279506550CZK 

Název: Wellness víkendový pobyt


Číslo: 119

Popis: Víkendové pobyty představují naše lázně ve zkratce. Pokud nechcete lázeňskému pobytu věnovat svoji dovolenou, využijte alespoň těchto krátkodobých pobytů. Několikráte opakované víkendové pobyty v roce mají účinný preventivní charakter a poskytnou Vám příjemné prožitky, klid a navíc upevní Vaše zdraví a duševní rovnováhu.

◗ 2 x Ubytování, ◗ 2 x Polopenze, ◗ 2 x Základní vstup do Wellness centra na 2 hodiny denně, ◗ 10% sleva na zakoupení terapií ve Wellness centru, ◗ 2 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01. Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%.. Pokud bude pobyt čerpán ve dnech pondělí - čtvrtek vzniká automatická sleva ve výši 5%. Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1223501950CZK 

Název: Wellness prodloužený víkend


Číslo: 118

Popis: Každou chvilku tu máme prodloužené víkendy nebo se Vám zdá víkend málo a chtěli byste více? Pak tento pobyt je přesně to pravé pro Vás.

◗ 3 x Ubytování, ◗ 3 x Polopenze, ◗ 3 x Základní vstup do Wellness centra na 2 hodiny denně, ◗ 15% sleva na zakoupení terapií, ve Wellness centru, ◗ 3 x Lázeňský poplatek

Příplatek za ubytování v lázeňském hotelu Jirásek 100,-Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj od 200,-Kč/osoba/noc. Pobyty se nedají čerpat v období od 19. 12. - 02. 01., Možnost dokoupení dalších léčebných a wellness procedur přímo na místě. Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. V mimo sezoně sleva na pobyty od 5%. Pokud bude pobyt čerpán ve dnech pondělí - čtvrtek vzniká automatická sleva ve výši 5%.
Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, rádiem a telefonem.

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 18.1233502750CZK 

Stravování:


Restaurace popis: Přijměte pozvání restaurace Lázeňského hotelu Jirásek s dlouhou lázeňskou tradicí a vyhlášenou kuchyní, která nabízí nejeden kulinářský zážitek.  Poznejte s naší kuchyní mnoho sezónních specialit, již nyní nabízíme Grill Feast – tradiční barbecue. Sledujte proto náš web, aby Vám žádná naše speciální akce neutekla a Vy měli možnost poznat mnohé co gastronomie nabízí.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie (12):


Konstantinovy Lázně Lázeňský hotel PrusíkKonstantinovy Lázně Lázeňský hotel PrusíkKonstantinovy Lázně Lázeňský hotel Prusík
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com